Masz pytanie?

Bioderma Photoderm Kid mleczko ochronne SPF50+

Cena:59.00PLN
Netto:47.97PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Wyjątkowy kompleks składników aktywnych, który chroni i stymuluje mechanizmy obronne skóry podczas ekspozycji słonecznej.

Mleczko ochronne Bioderma Photoderm zabezpiecza skórę przed promieniowaniem UVA/UVB od zewnątrz, dzięki systemowi filtrów, oraz od wewnątrz, dzięki formule Cellular BioprotectionTM. Kombinacja trzech aminokwasów (metionina, arganina i glicyna) wzmacnia wewnętrzną, biologiczną ochronę skóry. Mleczko ochronne Bioderema ma gładką konsystencję i nie pozostawia tłustej powłoki ani białych śladów. Jest także świetnie tolerowane przez skórę.

Mleczko Bioderma to gwarancja skutecznej ochrony: 99,8% ochrony przeciwko uszkodzeniom komórek DNA wywołanym przez promieniowanie UVA i 81% ochrony przeciwko uszkodzeniom wywołanym przez promieniowanie UVB.

Hipoalergiczne mleczko Bioderma nie zawiera parabenów, nie zatyka porów i jest wodoodporne.

 

Cechy produktu

Bioderma Photoderm Kid mleczko ochronne SPF50+ - Cechy
Cechy
Pojemność100 ml
StosowaniePreparat nałożyć równomiernie i obficie na czystą i suchą skórę przed ekspozycją na słońce. Aplikację kremu należy regularnie powtarzać (najlepiej co 2 godziny) oraz w przypadku starcia preparatu (np. przy wycieraniu się lub po uprawianiu sportu). Unikać kontaktu z oczami.
EAN3401353780743

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Facebook