Masz pytanie?

Certyfikowane kosmetyki Lavera

 

Naturalna pielęgnacja w zgodzie z naturą 

 

Odkryj świat kosmetyków Lavera

 

 

 

 Kosmetyki naturalne z każdym rokiem zyskują na popularności. Zarówno Panie jak i Panowie coraz uważniej zapoznają się ze składem zamieszczonym na opakowaniach. Większa świadomość oraz rosnąca dostępność kosmetyków naturalnych przyczyniły się do wzrostu zainteresowania. Wybór marek jest naprawdę imponujący. Przeglądając producentów z Polski jak i międzynarodowe firmy możemy zauważyć, że rynek ten przeżywa prawdziwy boom. Jedną z firm jest Lavera - niemiecka marka kosmetyków, która szczyci się licznymi certyfikatami. 

 

certyfikowane kosmetyki

 

Firma Lavera posiada jedenaście linii produktowych oraz oferuje około 350 produktów, które wytwarzane są na podstawie ścisłych wytycznych dla certyfikowanych kosmetyków naturalnych. A jakimi certyfikatami może pochwalić się firma Lavera?

 

kosmetyki lavera

 

BDIH Naturkosmetik - certyfikat na produktach oznacza, że do produkcji tych kosmetyków używane są naturalne surowce takie jak: jak oleje roślinne, tłuszcze i wosk, ekstrakty ziołowe i wody kwiatowe, olejki eteryczne i substancje zapachowe z kontrolowanych upraw ekologicznych lub dzikich zbiorów. 

NaTrue - to międzynarodowy certyfikat, który zrzesza firmy produkujące kosmetyki naturalne. Certyfikat ten wspiera idee kosmetyków naturalnych w Europie na przykład poprzez współpracę z międzynarodowymi partnerami, lobbing, naukowy know-how, doświadczenia i ekspertyzy. Certyfikat NaTrue posiada trzy poziomy, które oznaczone zostały gwiazdkami.

Vegan Society - kosmetyki z tym certyfikatem nie posiadają w swoim składzie produktów pochodzenia zwierzęcego. Oznacza on również, że zarówno składniki jak i sam produkt nie były testowane na zwierzętach.

KOSMETYKI NATURALNE LAVERA

Podsumowując marka Lavera to naturalne kosmetyki, wytworzone ze składników roślinnych pochodzących z upraw ekologicznych, kontrolowanych dzikich zbiorów i z własnej produkcji. Posiadają certyfikaty NaTrue i BDIH, wpisane na listę Vegan Society. W ofercie znajdziemy szeroką gamę produktów do ciała, twarzy, włosów. To propozycja zarówno dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

 

kosmetyki z certyfikatem

 

Poznaj już dziś kosmetyki Lavera w sklepie internetowym Med & Derm.

SKLEP >

 

 

Facebook