Masz pytanie?

Jaka maskotka na prezent

 

Szukasz prezentu dla dzieci ?

 

Poznaj nasze pluszaki maskotki z funkcją termofora

 

 

 

 Maskotki pluszowe to zdecydowanie jeden z najlepszym pomysłów na prezent dla dzieci. Maskotki Warmies® nie tylko wspaniale wyglądają dzięki dobrym odzwierciedleniom naszych ulubionych zwierzątek. Warmies® to przede wszystkim pluszaki, które ogrzewają. Wypełnione prosem oraz lawenda lub ziołami już po 90 sekundach podgrzania w mikrofalówce zachowują ciepło nawet przez 1,5 godziny. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze maskotki z naszej kolekcji. Sprawdź, które pluszaki cieszą się największym zaufaniem.

 

maskotka miś polarny

Miś polarny Warmies to prawdziwa gratka dla fanów tego słodkiego drapieżnika. Nasz miś posiada bardzo dużo ciepła, które kumulował przez ostatnie lata. Arktyczny przyjaciel chętnie ogrzeje Ciebie w chłodne dni i stanie się Twoim kompanem na dobre i złe.

 

maskotka foka

Kolejny ulubieniec naszych maluchów - maskotka Foka przypłynęła do nas wprost z zimnych wód Bałtyku. Brązowo szare futerko ogrzeje nas nawet w bardzo zimne dni a wypełnienie z prosa i lawendy wprawi w miły nastrój. Foka jest bardzo przyjazna i lubi długo się wygrzewać.

 

maskotka sowa

Maskotka sowa jest niezwykle czujna i posiada doskonały słuch. Dzięki temu w nocy możesz spać spokojnie z naszą sówką Warmies. Wypełnienie z prosa i lawendy sprawia, że łatwo nagrzejemy naszą maskotkę, a przyjemny zapach lawendy wprawi w doskonały relaks. 

 

pluszowy miś

 Wszyscy kochamy Tedyego. Ten uroczy miś jest wiernym przyjacielem zarówno dziewczynek jak i chłopców. Kręcone futerko, słodki pyszczek sprawia, że nie sposób go nie kochać. Nasza maskotka wypełniona jest prosem i lawendą. Jeżeli raz się do niego przytulimy, nie będziemy mogli się oderwać.

 

maskotka mamut

Mamut z rodziny Warmies jest szlachetnym i opiekuńczym przyjacielem. Ta maskotka przybyła do nas z dawnych czasów prehistorii ale potrafi doskonale zadomowić się na Twojej kanapie. Nasz mamut lubi być podgrzewany w mikrofalówce. Wypełnienie z prosa i lawendy zatrzymuje ciepło i rozprzestrzenia przyjemny zapach. Prawdziwy przyjaciel całej rodziny !

 

To tylko 5 najpopularniejszych maskotek z rodziny Warmies. Sprawdź więcej w sklepie z całą kolekcją Warmies.

SKLEP WARMIES

Facebook