Masz pytanie?

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, założoną w 2010 roku. Nasz zespół to młodzi ludzie pełni pozytywnej energii i zapału do działania. Sklep medanderm.pl to wyraz naszej pasji i zainteresowania naturalnym pięknem i zdrowym stylem życia. W myśl zasady "mniej znaczy więcej" staramy się oferować naszym Klientom preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała starannie wyselekcjonowane, wyłącznie wysokiej jakości, troszcząc się także o ciekawy, niesztandarowy asortyment. W naszej ofercie posiadamy m.in. kosmetyki naturalne, bez szkodliwych substancji takich marek jak Santaverde czy Biomaris

Flagową marką medanderm.pl jest Warmies – pluszaki-termofory do podgrzewania w mikrofalówce wypełnione naturalną i aromatyczną mieszanką ziaren i ziół. Warmisie ogrzewają i pachną, dając dobre samopoczucie. To nietuzinkowa opcja nie tylko dla dzieciaków, ale i dorosłych. 

Profesjonalnie podchodzimy do obsługi Klienta. Staramy się, aby każda osoba, dokonująca u nas zakupów była z nich zadowolona. Jeśli masz jakieś pytanie czy wątpliwości, skontaktuj się z nami. Postaramy się pomóc, doradzimy w kwestii produktów.

Zapraszamy do zakupów!

zespół Med&Derm

Facebook