Masz pytanie?

Warmies® drapieżny ptak

Cena:85.99PLN
Netto:69.91PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Drapieżny ptak z rodziny Warmies nie spoczywa na wierzchołkach drzew. Słodki pluszak zapewni przyjemne ciepło i rozprzestrzeni świeży ziołowy zapach w całym domu. Termofor Warmies to idealna propozycja nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Drapieżny ptak Warmies ogrzeje Twoje stopy w zimne dni. Miękkie futerko na zewnątrz, wewnątrz proso i zioła przywołają na myśl najlepsze wspomnienia. Produkt może być ogrzewany w kuchence mikrofalowej o mocy 800W przez 90 sekund. Termofory Warmies® są wykonane w 100% z poliestru. Wypełnienie jest niewyjmowalne.

Cechy produktu

Warmies® drapieżny ptak - Cechy
Cechy
Pojemność760 g
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona pros i suszonej lawendy. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 90 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy. Nawet 1,5 godziny po schłodzeniu nadal zachowują komfortową temperaturę ciała.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Zioła, niewyjmowalne
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 90 sek
Numer artykułu01176

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:

Polecamy także:

Facebook