Masz pytanie?

Warmies® Dziobak

Cena:109.99PLN
Netto:89.42PLN(Vat 23%)
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Dziobak to bardzo szczególne zwierzę: to ssak znoszący jaja, z dziobem jak kaczka i puszystym, miękkim futrem. Jest także świetnym pływakiem i odbył naprawdę długą podróż. To słodkie zwierzątko uwielbia przytulać się do Ciebie pod kołdrą i opowiada - ciepłem i przyjemnie pachnącą lawendą - o swoich przygodach na australijskim odludziu. Dziobak ma około 40 cm długości i waży około 750 g. 

 

Z wyjmowanym ziarnem prosa i nadzieniem lawendowym.

Dzięki wyjmowanemu wypełnieniu produkt można prać ręcznie w temperaturze do 30 ° C. Usuń wcześniej wypełnienie, nie nadaje się do prania.

 

Aby zapewnić równomierne rozprowadzenie ciepła, przed użyciem dokładnie zagnieść produkt i sprawdzić temperaturę na wrażliwej części ciała (np. Zgięcie ramienia). Należy koniecznie przestrzegać instrukcji użytkowania!

Cechy produktu

Warmies® Dziobak - Cechy
Cechy
Pojemność750 g
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona pros i suszonej lawendy. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości i można bez obaw prać je ręcznie w temperaturze 30°.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 90 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy. Nawet 1,5 godziny po schłodzeniu nadal zachowują komfortową temperaturę ciała.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Lawenda, wyjmowalne
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 90 sek
Numer artykułu01204

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Facebook