Masz pytanie?

Warmies® Foka MINIS

Cena:70.99PLN
Netto:57.72PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Tak niewielka, a jednak prawdziwa Warmies®! Mini wersja naszej bestsellerowej Foki ma przyjemne wypełnienie z prosa i lawendy, a dzięki połączeniu z miękkim pluszem, zapewnia komfortowe ciepło w dowolnym momencie. Foka MINIS Warmies® mierzy około 22 cm i waży około 210 g. Wypełnienie jest wyjmowalne. Produkt może być ogrzewany w kuchence mikrofalowej o mocy 800W przez 30 sekund. Termofory Warmies® są wykonane w 100% z poliestru

Cechy produktu

Warmies® Foka MINIS - Cechy
Cechy
Pojemność210 g
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona prosa i suszonej lawendy. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości i można bez obaw prać je ręcznie w temperaturze 30°.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 30 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Lawenda, wyjmowalne
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 30 sek
Numer artykułu15026
EAN4260394911429

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:

Polecamy także:

Facebook