Masz pytanie?

Warmies® Gęś

Maskotka gęś
Maskotka gęś
  • Maskotka gęś
  • Maskotka gęś
  • Maskotka gęś
Cena:91.99PLN
Netto:74.79PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Pluszowa maskotka Gęś Warmies® będzie niezastąpioną towarzyszką na zimne wieczory, zapewniając słodki sen nawet najbardziej energicznym maluchom. Ma 35 cm wysokości i waży 740 g. Maskotka - termofor do mikrofalówki zapewni ciepło przez długi czas oraz wyzwoli przyjemny zapach lawendy. Maskotka wypełniona jest mieszanką prosa i lawendy. Wypełnienie jest niewyjmowalne. Produkt może być ogrzewany w kuchence mikrofalowej o mocy 800W przez 90 sekund. Termofory Warmies® są wykonane w 100% z poliestru.

Cechy produktu

Warmies® Gęś - Cechy
Cechy
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona prosa i suszonej lawendy. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości i można bez obaw prać je ręcznie w temperaturze 30°.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 30 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Lawenda, niewyjmowalne
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 90 sek
Numer artykułu01174

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Facebook