Masz pytanie?

Warmies® Hot-Pak Sherpa

Cena:69.99PLN
Netto:56.90PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Ogrzewacz w beżu i czerwieni to prawdziwy bestseller! Warmies® Hot-Pak® Sherpa ma klasyczny kształt i jest wypełniony mieszanką ziół i prosa. Wypełnienie jest wyjmowalne. Hot-Pak® mierzy około 30 cm i waży około 690 g. Produkt może być ogrzewany w kuchence mikrofalowej o mocy 800W przez 90 sekund. Termofowy Warmies® są wykonane w 100% z poliestru.

Cechy produktu

Warmies® Hot-Pak Sherpa - Cechy
Cechy
Pojemność690 g
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona prosa i suszone zioła. Aloes, rumianek, mięta zwyczajna i mięta pieprzowa mają działanie odświeżające, uspokajające i odprężające oraz przyjemny zapach. Zioła są starannie selekcjonowane i podlegają kontroli jakości. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż szal do mikrofalówki na 90 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach ziół. Nawet 1,5 godziny po schłodzeniu nadal zachowuje komfortową temperaturę ciała.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Zioła, wyjmowalne
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 90 sek
Numer artykułu08016
EAN4260394910538

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:

Polecamy także:

Facebook