Masz pytanie?

Warmies® pingwin baby minis

pingwin
pingwin
  • pingwin
  • pingwin
Cena:65.99PLN
Netto:53.65PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Pingwin Mins to delikatnie pachnące lawendowe maleństwo pochodzące z mroźnego regionu. Przyniósł tylko ciepło, które chętnie przekazuje nowemu właścicielowi do którego chętnie wtuli się w ramiona. Ma ok 19 cm i waży 230 g. Produkt może być ogrzewany w kuchence mikrofalowej o mocy 800W przez 30 sekund. Termofory Warmies® są wykonane w 100% z poliestru.

Cechy produktu

Warmies® pingwin baby minis - Cechy
Cechy
Pojemność230 g
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona pros i suszonej lawendy. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 90 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy. Nawet 1,5 godziny po schłodzeniu nadal zachowują komfortową temperaturę ciała.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Lawenda, wyjmowalne
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 30 sek
Numer artykułu015048

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:

Polecamy także:

Facebook