Masz pytanie?

Warmies® Jednorożec

Cena:75.99PLN
Netto:61.78PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Kolejna maskotka jednorożec w naszej rodzinie! Poznaj naszą poduszkę z magicznego świata. Dzięki wypełnieniu z prosa i lawendy po krótkim podgrzaniu w mikrofalówce podgrzeje Twoje ciało i zapewni przyjemny zapach. To nie tylko czar baśni, to wspaniały i przytulny przyjaciel pachnący lawendą. Waży około 730 g i ma długość około 24 cm. Wypełnienie jest niewyjmowalne.

Cechy produktu

Warmies® Jednorożec - Cechy
Cechy
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona prosa i suszonej lawendy. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości i można bez obaw prać je ręcznie w temperaturze 30°.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 30 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Lawenda, niewyjmowalne
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 90 sek
Numer artykułu01185

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:

Polecamy także:

Facebook