Masz pytanie?

Warmies® Kurka

Cena:99.99PLN
Netto:81.29PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Zabawna kurka zawsze ma dużo do zrobienia. Ogrzewa, pachnie i jako modny dodatek dekoracyjny na fotelu zawsze zwraca uwagę na swoich nowych przyjaciół. Puszysta, miękka i komfortowo ciepła, woli się przytulać – takiej przytulanki jeszcze nikt nie widział. Nasza kurka ma ok. 25 cm wysokości i waży ok. 750 g.


Z nieusuwalnym nadzieniem lawendowym z ziarna prosa.

 

Aby zapewnić równomierne rozprowadzenie ciepła, przed użyciem dokładnie zagnieść produkt i sprawdzić temperaturę na wrażliwej części ciała (np. Zgięcie ramienia). Należy koniecznie przestrzegać instrukcji użytkowania!

Cechy produktu

Warmies® Kurka - Cechy
Cechy
Pojemność750 g
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona prosa i suszonej lawendy. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości i można bez obaw prać je ręcznie w temperaturze 30°.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 30 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Lawenda, niewyjmowane
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 90 sek
Numer artykułu01211
EAN4260394915557

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Facebook