Masz pytanie?

Warmies® lemur

Cena:99.99PLN
Netto:81.29PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Lemur Warmies to ambasadora z Madagaskaru! Małpka - lemur ma jasne zadanie: dostarczyć ciepło dla wszystkich! Nadzwyczajne egzotyczne zwierzątko urzeknie wszystkich. Bardzo ozdobne, z kręconym ogonem i delikatnym lawendowym powietrzem, może bezpiecznie spoczywać na tak wielu kanapach. Ma 32 cm wzrostu i waży około 810 g. Wypełnienie jest niewyjmowalne.

Cechy produktu

Warmies® lemur - Cechy
Cechy
Pojemność810 g
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona pros i suszonej lawendy. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 90 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy. Nawet 1,5 godziny po schłodzeniu nadal zachowują komfortową temperaturę ciała.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Lawenda, niewyjmowalne
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 90 sek
Numer artykułu01180

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:

Polecamy także:

Facebook