Masz pytanie?

Warmies® Leniwiec Pure

Cena:86.99PLN
Netto:70.72PLN(Vat 23%)
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Po prostu nie miej wyrzutów sumienia! ...

... to motto naszego leniwca Pure. Z takim przyjacielem relaks jest dwa razy bardziej zabawny - po prostu pozwól umysłowi błądzić i przesiaduj na sofie z przytulnym ciepłem! Leniwiec jest dwa razy bardziej praktyczny - dzięki wyjmowanemu wypełnieniu leniwce można prać i dlatego nadaje się szczególnie dla najmłodszych! Pachnie też cudownie lawendą - po prostu fantastycznie! Przyjazny leniwiec ma około 30 cm wzrostu i waży około 450 g.

 

Z wyjmowanym nadzieniem lawendowym z ziarna prosa.

Dzięki wyjmowanemu wypełnieniu produkt można prać ręcznie w temperaturze do 30 ° C. Usuń wcześniej wypełnienie, nie nadaje się do prania.

 

Aby zapewnić równomierne rozprowadzenie ciepła, przed użyciem dokładnie ugniataj produkt i sprawdź temperaturę na wrażliwej części ciała (np. Zgięcie ramienia). Należy bezwzględnie przestrzegać instrukcji użytkowania

Cechy produktu

Warmies® Leniwiec Pure - Cechy
Cechy
Pojemność450 g
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona prosa i suszonej lawendy. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości i można bez obaw prać je ręcznie w temperaturze 30°.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 30 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Lawenda, wyjmowane
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 60 sek
Numer artykułu01219

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Facebook