Masz pytanie?

Warmies® Małpka Saimiri MINIS

Cena:69.99PLN
Netto:56.90PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Taka urocza małpka !!!

Przez większość czasu wspina się po drzewach a potem radośnie wskoczy w Twoje ramiona! Małpka Saimiri MINIS jest bardzo bystrym i ciekawskim małym osobnikiem. Bardzo niechętnie przebywa w samotności, łatwo się oswaja i chcą być częścią Twojej rodziny. Spokojna małpka Saimiri MINIS ma ok. 17 cm wysokości i waży ok. 240 g. A jeśli będzie bardzo cichy i ostrożny, zasnie przytulnie, ciepło i pachnie lawendą.

Wypełnienie jest wyjmowalne. Produkt może być ogrzewany w kuchence mikrofalowej o mocy 800W przez 30 sekund.

Termofory Warmies® są wykonane w 100% z poliestru

Cechy produktu

Warmies® Małpka Saimiri MINIS - Cechy
Cechy
Pojemność240 g
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona prosa i suszonej lawendy. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości i można bez obaw prać je ręcznie w temperaturze 30°.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 30 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Lawenda, wyjmowalne
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 30 sek
Numer artykułu15060
EAN4260394915113

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:

Polecamy także:

Facebook