Masz pytanie?

Warmies® Mamut

Maskotka mamut
Maskotka mamut
Cena:105.99PLN
Netto:86.17PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Warmies® mamut to Twój silny przyjaciela do przytulania się nie tylko w chłodne dni. Nasza pluszowa maskotka przynosi ciepło i daje wspaniały zapach lawendy już po 90 sekundach podgrzewania w mikrofalówce! Teraz możesz wygodnie odpocząć z puszystym gigantem. Mamut Warmies® ma długość około 26 cm i waży około 790 g, to zdecydowanie mniej niż jego wielcy przodkowie. Wypełnienie jest niewyjmowalne.

Cechy produktu

Warmies® Mamut - Cechy
Cechy
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona prosa i suszonej lawendy. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości i można bez obaw prać je ręcznie w temperaturze 30°.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 30 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Lawenda, niewyjmowalne
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 90 sek
Numer artykułu01186

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Facebook