Masz pytanie?

Warmies® Ogrzewacz na kark Deluxe

Cena:115.99PLN
Netto:94.30PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Ciepły, puszysty i wygodny - luksusowa wersja ogrzewacza na kark o ergonomicznym kształcie idealnie dopasowuje się do szyi i ramion - wystarczy go ogrzać i czuć się dobrze! Ogrzewacz Deluxe Warmies® mierzy około 70 cm, waży około 900 g i jest wypełniony mieszanką prosa i lawendy. Wypełnienie jest wyjmowalne. Produkt może być ogrzewany w kuchence mikrofalowej o mocy 800W przez 90 sekund. Termofory Warmies® są wykonane w 100% z poliestru.

Cechy produktu

Warmies® Ogrzewacz na kark Deluxe - Cechy
Cechy
Pojemność900 g
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona prosa i suszonej lawendy. Ziarna są starannie selekcjonowane i podlegają kontroli jakości. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż ogrzewacz do mikrofalówki na 90 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy. Nawet 1,5 godziny po schłodzeniu nadal zachowuje komfortową temperaturę ciała.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Lawenda, wyjmowalne
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 90 sek
Numer artykułu08015
EAN4260394910521

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Facebook