Masz pytanie?

Warmies® Owieczka Lavendi

Cena:91.99PLN
Netto:74.79PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Numer jeden wśród owieczek Warmies®! Wierny towarzysz małych i dużych: owieczka Lavendi z aksamitnym futerkiem mierzy około 33 cm i waży około 780 g. Wypełnienie składa się z prosa i lawendy, a dzięki połączeniu z miękkim pluszem, możesz poczuć komfortowe ciepło w dowolnym momencie. Wypełnienie jest niewyjmowalne. Produkt może być ogrzewany w kuchence mikrofalowej o mocy 800W przez 90 sekund. Termofory Warmies® są wykonane w 100% z poliestru.

Cechy produktu

Warmies® Owieczka Lavendi - Cechy
Cechy
Pojemność780 g
SkładnikiTermofory Warmies® wypełnione są w 100% naturalną mieszanką ziaren prosa i suszonej lawendy. Ziarna są starannie selekcjonowane i podlegają kontroli jakości. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. W ten sposób zmniejsza się ich wilgotność. Następnie ziarno trafia do dalszej obróbki celem przystosowania jego właściwości do użycia w mikrofalówce. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 90 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach ziół. Nawet 1,5 godziny po schłodzeniu nadal zachowują komfortową temperaturę ciała.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Lawenda, niewyjmowalne
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 90 sek
Numer artykułu01047
EAN4260101890153

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:

Polecamy także:

Facebook