Masz pytanie?

Warmies® Owieczka w niebieskie gwiazdki

Cena:73.99PLN
Netto:60.15PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Jest urocza i ma zabawne gwiazdki - wszystkie dzieci uwielbiają tę owieczkę! Owieczka Warmies® zapewnia niemowlętom i dzieciom ciepło oraz poczucie bezpieczeństwa, a do tego pachnie lawendą! To także idealny prezent dla świeżo upieczonych rodziców. Owieczka mierzy około 27 cm i waży około 440 g. Wypełnienie jest wyjmowalne. Produkt może być ogrzewany w kuchence mikrofalowej o mocy 800W przez 60 sekund. Termofory Warmies® są wykonane w 100% z poliestru.

Cechy produktu

Warmies® Owieczka w niebieskie gwiazdki - Cechy
Cechy
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona prosa i suszonej lawendy. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości i można bez obaw prać je ręcznie w temperaturze 30°.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 60 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Lawenda, wyjmowalne
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 60 sek
Numer artykułu01103
EAN4260101892782

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Facebook