Masz pytanie?

Warmies® Piesek Scotch

Cena:86.99PLN
Netto:70.72PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Tweedowe futerko Pieska Scotch’a sprawia, że jest indywidualistą wśród swoich psich kompanów Warmies®, ale jest tak samo miły i wierny, jak pozostali. Pluszak mierzy około 43 cm i waży około 800 g. Przyjemne wypełnienie z mieszanki prosa i lawendy połączone z miękkim pluszem zapewnia komfortowe ciepło w dowolnym momencie. Wypełnienie jest niewyjmowalne. Produkt może być ogrzewany w kuchence mikrofalowej o mocy 800W przez 90 sekund. Termofory Warmies® są wykonane w 100% z poliestru.

Cechy produktu

Warmies® Piesek Scotch - Cechy
Cechy
Pojemność800 g
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona pros i suszonej lawendy. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 90 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy. Nawet 1,5 godziny po schłodzeniu nadal zachowują komfortową temperaturę ciała.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Lawenda, niewyjmowalnelne
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 90 sek
Numer artykułu01160
EAN4260394910217

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:

Polecamy także:

Facebook