Masz pytanie?

Warmies® Rekin

Cena:91.99PLN
Netto:74.79PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Ryby są przyjaciółmi - nie jedzeniem!" Nasz przyjazny rekin też tak myśli.

 

Rekin jest zwinnym pływakiem i ciągle jest w ruchui. Wesołe morskie stworzenie obiecało nie gryźć i zawsze jest bardzo miłe dla wszystkich swoich przyjaciół. Rekin przytulanka o zapachu lawendy również chciałby się z Tobą zaprzyjaźnić i będzie szczęśliwy, gdy znajdzie u Ciebie nowy dom. Ma ok. 35 cm długości i waży ok. 720 g.    

 

Z nieusuwalnym nadzieniem lawendowym z ziarna prosa.

 

W celu równomiernego rozprowadzenia ciepła należy dokładnie zagnieść produkt przed użyciem i sprawdzić temperaturę na wrażliwej części ciała (np. zgięciu ramienia). Niezbędne jest przestrzeganie instrukcji użytkowania!

Cechy produktu

Warmies® Rekin - Cechy
Cechy
Pojemność720 g
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona prosa i suszonej lawendy. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości i można bez obaw prać je ręcznie w temperaturze 30°.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 30 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Lawenda, niewyjmowane
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 90 sek
Numer artykułu01203
EAN4260394915014

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Facebook