Masz pytanie?

Warmies® Szal Sherpa beżowy

Cena:115.99PLN
Netto:94.30PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Szal Sherpa beżowy Warmies® o przyjemnym wypełnieniu z prosa i ziół to ponadczasowy i zawsze trafiony prezent! Idealnie dopasowuje się do kształtu ramion i karku, mierzy około 95 cm i waży około 730 g. Wypełnienie jest wyjmowalne. Produkt może być ogrzewany w kuchence mikrofalowej o mocy 800W przez 90 sekund. Termofory Warmies® są wykonane w 100% z poliestru.

Cechy produktu

Warmies® Szal Sherpa beżowy - Cechy
Cechy
Pojemność730 g
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona prosa i suszone zioła. Aloes, rumianek, mięta zwyczajna i mięta pieprzowa mają działanie odświeżające, uspokajające i odprężające oraz przyjemny zapach. Zioła są starannie selekcjonowane i podlegają kontroli jakości. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż szal do mikrofalówki na 90 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach ziół. Nawet 1,5 godziny po schłodzeniu nadal zachowuje komfortową temperaturę ciała.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Zioła, wyjmowalne
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 90 sek
Numer artykułu14002
EAN4260394910491

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Facebook