Masz pytanie?

Warmies® tygrysek

tygrysek
tygrysek
Cena:86.99PLN
Netto:70.72PLN(Vat 23%)
Dostępny wkrótce
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Ten tygrysek nie jest niebezpieczny. Przybył z odległych regionów by strzec snów małych i dużych tygrysich przyjaciół. Jest niezwykle lojalny i lubi długo wtulać się w ramiona. Największy ze wszystkich wielkich kotów towarzyszy każdej wyprawie w miejską dżunglę. Ma około 26 cm i waży 760 g. Wnętrze wypełnione zostało prosem i lawendą. Jest niewyjmowalne. Produkt może być ogrzewany w kuchence mikrofalowej o mocy 800W przez 90 sekund. Termofory Warmies® są wykonane w 100% z poliestru.

Cechy produktu

Warmies® tygrysek - Cechy
Cechy
Pojemność760 g
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona pros i suszonej lawendy. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 90 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy. Nawet 1,5 godziny po schłodzeniu nadal zachowują komfortową temperaturę ciała.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Lawenda, niewyjmowalne
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 90 sek
Numer artykułu01195

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:

Polecamy także:

Facebook