Masz pytanie?

Warmies® Wydra

Cena:115.99PLN
Netto:94.30PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Z zadartym nosem i milutkim futerkiem! Słodka wydra to bardzo zwinny osobnik.

 

Zabawna wydra uwielbia szaleńczo igrać i zawsze jest szczęśliwa, że jest częścią każdej imprezy w przedszkolu. Gdy już dosyć szaleństwa, przytula się do Ciebie puszystym, miękkim pokryciem i odpoczywa z Tobą - rozgrzewając i otulając niebiańskim zapachem lawendy - aż do następnej rundy. Nasza wydra ma ok. 38 cm długości i waży ok. 740 g. Kto jeszcze może się oprzeć temu wiernemu spojrzeniu?  

 

Z nieusuwalnym nadzieniem lawendowym z ziarna prosa.

 

W celu równomiernego rozprowadzenia ciepła należy dokładnie zagnieść produkt przed użyciem i sprawdzić temperaturę na wrażliwej części ciała (np. zgięciu ramienia). Niezbędne jest przestrzeganie instrukcji użytkowania!

Cechy produktu

Warmies® Wydra - Cechy
Cechy
Pojemność740 g
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona prosa i suszonej lawendy. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości i można bez obaw prać je ręcznie w temperaturze 30°.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 30 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Lawenda, niewyjmowane
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 90 sek
Numer artykułu01205
EAN4260394915038

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Facebook