Masz pytanie?

Warmies® Żółwik MINIS

Cena:70.99PLN
Netto:57.72PLN(Vat 23%)
Wysyłamy w ciągu 1 dnia
Towar niedostępny
masz pytania?

Opis produktu

Tak niewielki, a jednak prawdziwy Warmies®! Mini wersja naszego Żółwia z przyjemnym wypełnieniem z prosa i ziół jest idealnym pomysłem na prezent na każdą okazję. Żółwik MINIS Warmies® mierzy ok. 23 cm i waży ok. 230g. Wypełnienie jest wyjmowalne. Produkt może być ogrzewany w kuchence mikrofalowej o mocy 800W przez 30 sekund. Termofory Warmies® są wykonane w 100% z poliestru.

Cechy produktu

Warmies® Żółwik MINIS - Cechy
Cechy
Pojemność230 g
SkładnikiNa wypełnienie produktu składają się wyłącznie nasiona prosa i suszone zioła. Aloes, rumianek, mięta zwyczajna i mięta pieprzowa mają działanie odświeżające, uspokajające i odprężające oraz przyjemny zapach. Zioła są starannie selekcjonowane i podlegają kontroli jakości. Po zbiorze ziarna są starannie selekcjonowane, czyszczone, filtrowane i poddawane specjalnej obróbce cieplnej. Pluszowe materiały (100% poliester) Warmies® są miękkie i w 100% nadają się do użycia w kuchence mikrofalowej. Tkaniny pluszowe są bezpieczne także dla najmłodszych, a ponadto są stosunkowo łatwe w utrzymaniu czystości.
StosowaniePodgrzewanie Warmies® to zupełnie prosta sprawa: włóż pluszaka do mikrofalówki na 90 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się cudownie kojący zapach lawendy. Nawet 1,5 godziny po schłodzeniu nadal zachowują komfortową temperaturę ciała.
Informacje dodatkoweNależy przestrzegać instrukcji użytkowania załączonej do każdego produktu Warmies®
Wypełnienie Zioła, wyjmowalne
OgrzewanieMikrofalówka 800W, 30 sek
Numer artykułu15030
EAN4260394911467

Komentarze

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:

Polecamy także:

Facebook