Masz pytanie?

Warmies

Czym są Warmies®?

Ciepło zawsze kojarzy się dobrze: domowe ognisko, strawa, wakacje w ciepłych krajach, uczucia. To także przyjemne ciepło podczas zimowych mrozów lub chłodnych jesiennych wieczorów. Kojące ciepło i przyjemny w dotyku plusz to idealne połączenie, które zapewniają ogrzewające pluszaki Warmies®. Dlaczego ogrzewające? Ponieważ przytulanki Warmies® to nie tylko zwyczajne maskotki. Warmisie to przede wszystkim pluszaki do podgrzewania w mikrofalówce pachnące aromatyczną lawendą lub ziołami!

Dzięki swoim ogrzewającym właściwościom pluszaki Warmies® mogą służyć nie tylko jako ogrzewające zabawki, ale jako termofor dla dzieci i dorosłych. Ciepło termoforów działa kojąco, zmniejsza napięcie i uśmierza ból, zatem nawet małym dzieciom przytulającym ciepłą maskotkę Warmies® przyniesie ulgę od nękających je kolek. Dla maluszków najbardziej odpowiednie są ogrzewające pluszaki w wersji MINIS, dostosowane wielkością i ciężarem do małych dziecięcych rączek.

Jak używać termoforów Warmies®?

Pluszaki Warmies® podgrzewa się w mikrofalówce. Wystarczy włożyć maskotkę do mikrofali na 90 sekund, a w tym czasie zacznie uwalniać się aromatyczny zapach. Wypełnienie jest wykonane w 100% z naturalnych składników: prosa i lawendy lub ziół. Produkty są bezpieczne, ponieważ nie ma ryzyka poparzenia się wodą, które występuje w przypadku używania tradycyjnych termoforów. Po podgrzaniu zachowują komfortową temperaturę nawet do 1,5 godziny. Ale to nie wszystko! Pluszaki Warmies® nadają się także do zamrażania w zamrażarce. Po włożeniu Warmisia do plastikowej torebki (by uniknąć zamoczenia), a następnie na godzinę do zamrażalnika, można go używać w formie zimnych okładów podczas stłuczeń, obrzęków, gorączki czy po prostu podczas upalnych, letnich dni.

Asortyment Warmies®

Na bogatą ofertę produktów Warmies® składają się urocze maskotki, takie jak kotek, piesek, miś, zajączek, szop, małpka, pingwinek, osiołek, łoś, konik, krówka, świnka, sarenka, jednorożec, itd. Wśród nich wymienić należy bestsellery: sówkę, owieczkę Lavendi, fokę, koalę i wiele innych. Warmisie to jednak nie tylko urocze zwierzątka domowe, zwierzątka polarne czy zwierzątka afryki. Znajdą Państwo także produkty MULTI - poduszki i modele Hot-Pak®. Warmies® zadbało też o dorosłych: firma ma dodatkowo w ofercie ogrzewacze na kark, obręcz barkową, lędźwie i trzymające ciepło kapcie.

Warmies® to zatem świetny pomysł na trafiony prezent dla bliskich, bez względu na wiek i płeć obdarowanego, który jest naturalny, wygląda słodko, przyjemnie ogrzewa, a jednocześnie pachnie i jest miły w dotyku.

Podsumowując, Warmies® to:

  • urocza maskotka
  • grzejąca przytulanka
  • bezpieczny, suchy termofor o naturalnym wypełnieniu, z wyjmowalnym wkładem
  • aromatyczny zapach lawendy i ziół
  • zawsze trafiony prezent dla każdego, bez względu na wiek i płeć
  • szeroki asortyment: od małych fanów różnych zwierzątek po wymagających miłośników ciepłych kapci i wiecznych zmarzluchów
  • pomoc na ból, kolki, stłuczenia, obrzęki, gorączkę i wiele innych
  • właściwości ogrzewające i chłodzące
  • wyjątkowy gadżet dla dziecka

Wywołaj uśmiech na twarzach bliskich, darując im grzejącą maskotkę - termofor pluszowy Warmies®.

NAJNOWSZA OFERTA DOSTĘPNA W SKLEPIE MED & DERM >

Facebook