Masz pytanie?

Wymiana i zwrot

Konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość na podstawie art. 27. Ustawy o prawach konsumenta. Termin odstąpienia wynosi 14 dni licząc od daty objęcia produktu w posiadanie.

Dla Państwa wygody udostępniamy formularz, który można łatwo uzupełnić. O ile nie stanowi to problemu, dla usprawnienia procedury zwrotu, prosimy również o jego wydrukowanie i dołączenie do przesyłki.

 

 ZWROT: 

Paczkę prosimy skierować na adres:

Medital Pharm Jarosław Raczyński

ul. Sienkiewicza 46

41-800 Zabrze 

Konsument ma obowiązek zwrócić produkt do 14 dni od wysłania sprzedającemu oświadczenia. Wiążąca jest data nadania przesyłki. Wysyłka odbywa się na koszt Kupującego.

Sklep dokona zwrotu należności niezwłocznie, nie później niż do 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy.

FORMULARZ

 

WYMIANA

Klient ma możliwość wymiany zakupionego produktu do 14 dni od jego otrzymania. Aby dokonać wymiany należy odesłać produkt wraz z załączonym formularzem wymiany.

 Paczkę prosimy skierować na adres:

Medital Pharm Jarosław Raczyński

ul. Sienkiewicza 46

41-800 Zabrze 

FORMULARZ

 

 

Prosimy o dopisanie na formularzu na jaki produkt ma nastąpić wymiana. Jeżeli produkt będzie dostępny w naszej ofercie, wymiana dokonana zostanie niezwłocznie.

Facebook